'אות המנטש למפעל חיים'

ארגון "מנטש" שמח להכריז על בחירתו ברעיה שטראוס בן דרור לקבלת 'אות המנטש למפעל חיים' על נתינה לזולת וחיזוק החברה בישראל . הבחירה התבססה על היוזמות החברתיות הרבות שהגברת רעיה שטראוס יזמה.

רעיה שטראוס בן דרור אמרה בתגובה, "אני נרגשת לקבל את אות המנטש"  ערך הנתינה היה ערך שחונכתי עליו בבית הורי וכן הכבוד לכל אדם באשר הוא: דתיים, חילוניים או חרדים". הגברת שטראוס ציינה שהייתה לה ההזדמנות להכיר את הרב אהרון קלר – רבה הראשון של נהרייה. היא הוסיפה, "למרות שאני באה מבית חילוני, הרב קלר השפיע עלי בערך של אהבת ישראל  וזה מה שפועם בי "

בטקס שנערך ביום חמישי ה- 10 לאוגוסט באמצעות הזום בגין הקורונה אמר ד"ר משה קפלן מייסד ארגון "מנטש :"אנו גאים להעניק לגברת רעיה שטראוס בן דרור את "אות מנטש" על מפעל חיים של נתינה לזולת. למנהיגות החברתית של הגברת שטראוס אין תקדים בישראל. הפעילות הפילנטרופית של רעיה שטראוס משתרעת על פני עשרות שנים ומהווה תרומה בלתי פוסקת לחיזוק הקהילה והחברה בישראל"

התרומה לקהילה והחברה של הגברת שטראוס מבטא את העקרונות של ארגון 'מנטש' של נתינה לזולת וחיזוק אחדות עם ישראל.

רקע על 'פרס מנטש על מפעל חיים':

'פרס מנטש על מפעל חיים' נוסד בשנת 2018. לאור הצורך בחיזוק ערכי ה'מנטש' בחברה הישראלית וקידום האחדות והסולידריות, הוחלט בארגון לייסד פרס חברתי בינלאומי לאנשים שמקיימים מפעל חיים של נתינה ועשיה חברתית ופועלים למען חינוך לערכים של יושרה, כבוד הדדי ואהבת הזולת.

לאחר דיונים של וועדת הפרס הוחלט השנה להעניק אותו לרעיה שטראוס בן דרור על כך שהיא כבר שנים רבות נמצאת בחזית העשיה והנתינה החברתית  .

"המוזיקאי אביב גפן מקבל את אות "מנטש השנה" לשנת 2020


אביב גפן יוצא בקריאה נרגשת לבני הנוער החילוניים, הדתיים והחרדים להצטרף ולהושיט ידיים איש לרעהו

"בסוף כולנו יהודים שחיים ביחד במדינת ישראל" וצריך לחבר ולאחות את השברים הכבדים בחברה הישראלית בין חילוניים, חרדים ודתיים."

להיות מנטש!

להיות מנטש מוסיף שנים לחייך ואושר לימיך. זהו המפתח לשגשוג בבריאות, באהבה, במערכות יחסים, בעבודה, בבית ובחיים בכלל. להיות מנטש זה מדבק! פשוט התבונן בשינויים שחלו בך ובסובבים אותך רק באמצעות היותך כנה, מנומס ומתחשב. אנו בארגון 'להיות מנטש' מחויבים לאיחוי הקרעים בחברה הישראלית וליצירת פסיפס ישראלי מאוחד ושלם..

מכבדים את האחר- מחזקים את האחדות

חדשות אחרונות

ארגון 'מנטש' מחבר בין בני נוער חילונים וחרדים- 2020

ארגון 'מנטש' מחבר בין בני נוער חילוניים וחרדים- 2020

קרא/י עוד

קבוצות הגשמה

מפגשים ותוכניות העשרה חוויתיים לסטודנטים ולמכינות קדם צבאיות, קבוצות מנהיגות והגשמה לקידום הסובלנות.

 

 

קרא/י עוד