מה זוכי פרס נובל אמרו על הספר "להיות מנטש":

"הערכים שלכם הם הערכים שלי והרצון שלכם לעשות שינוי הוא הרצון שלי" – חתן פרס נובל, פרופ' דן שכטמן

"תורת המשחקים מוכיחה שאופי טוב בונה מערכות יחסים חיוביות ויציבות" – חתן פרס נובל, פרופ' רוברט אומן"

"מה שמאיים על החברה שלנו אלה הם סכסוכים פנימיים ושנאה בין קבוצות שונות, חוסר היכולת להקשיב ולדבר בצורה תרבותית וחוסר הבנה של משמעות החיים שלנו כאן ושל מטרתם. אני מקווה ש'להיות מנטש' יבנה גשר מעל המים הסוערים האלה" – חתן פרס נובל, פרופ' אהרון צ'חנובר

איך אתם יכולים לעזור

עמותת 'להיות מנטש' זקוקה לכם. אנא תמכו בפרוייקטים שלנו!

בניסוח שלך

שאלנו אנשים רבים מהו לדעתם מנטש – והם אמרו לנו. אנו רוצים לשמוע ממך! אמור לנו: זה יכול להיות תיאור של מישהו, מחשבה כלשהי, רעיון או כמה מילים. מה שחשוב לך.

צפו בסרטון שלנו

רעיה שטראוס מקבלת את אות המנטש למפעל חיים של נתינה

ארגון "מנטש" שמח להכריז על בחירתו ברעיה שטראוס בן דרור לקבלת 'אות המנטש למפעל חיים' על נתינה לזולת וחיזוק החברה בישראל .

הבחירה התבססה על היוזמות החברתיות הרבות שהגברת רעיה שטראוס יזמה.

רעיה שטראוס בן דרור אמרה בתגובה, "אני נרגשת לקבל את אות המנטש"  ערך הנתינה היה ערך שחונכתי עליו בבית הורי וכן הכבוד לכל אדם באשר הוא: דתיים, חילוניים או חרדים". הגברת שטראוס ציינה שהייתה לה ההזדמנות להכיר את הרב אהרון קלר – רבה הראשון של נהרייה. היא הוסיפה, "למרות שאני באה מבית חילוני, הרב קלר השפיע עלי בערך של אהבת ישראל  וזה מה שפועם בי "

בטקס שנערך ביום חמישי ה- 10 לאוגוסט באמצעות הזום בגין הקורונה אמר ד"ר משה קפלן מייסד ארגון "מנטש :"אנו גאים להעניק לגברת רעיה שטראוס בן דרור את "אות מנטש" על מפעל חיים של נתינה לזולת. למנהיגות החברתית של הגברת שטראוס אין תקדים בישראל. הפעילות הפילנטרופית של רעיה שטראוס משתרעת על פני עשרות שנים ומהווה תרומה בלתי פוסקת לחיזוק הקהילה והחברה בישראל"

התרומה לקהילה והחברה של הגברת שטראוס מבטא את העקרונות של ארגון 'מנטש' של נתינה לזולת וחיזוק אחדות עם ישראל.