הצוות

Moshe_Kaplanד"ר משה קפלן – יו"ר ומנכ"ל

ד"ר קפלן הוא פסיכו-אימונולוג מנוסה, שמשתמש באינטגרציה של החשיבה, הגוף והנפש כדי להשיג בריאות ורווחה מירביים. הוא היה שחקן לקרוס ורב-סרן בצבא האמריקאי שזכה בעיטור הגבורה. מבחינה מקצועית, הוא היה מייסד שותף למרפאות בריאות שיישמו מושגי בריאות למציאות הפרקטית, ובנוסף היה מחבר שותף בכתיבת תכנית לימודים בה השתמשו בבתי-ספר לרפואה כמודל אידיאלי למערכת בריאות. ב-1986 הוא העתיק את מגוריו ועלה לישראל, בה הוא חיבר שני ספרים באנגלית, "A Wholly life" [חיים של שלמות] בהוצאת תרגום 2005 ו"Be a Mench" [להיות מנטש] בהוצאת גפן 2009. ב-2010 הוא ייסד את עמותת 'להיות מנטש', פרוייקט חינוכי לעדכון הערכים הבסיסיים בחברה הישראלית יחד עם הוצאת הספר בגרסה עברית בהוצאת 'ידיעות ספרים'. ב-2011 הוא ייסד את Recnac, חברה שייצרה את מוצר לחיזוק מערכת החיסונית שהוא הראשון בעולם שכולו טבעי, מבוסס מדעית ובעל קשת פעולה רחבה – Negda www.negda.com, אשר גרם למותם של תאים סרטניים בניסוי לאחרונה. בשנת 2015, הוא ייסד Sciban, חברה העוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מוצרי מזון המבוססים מחקרים מדעים.  הוא מתגורר בירושלים עם אשתו, קרן.

יוסי שוכמכר – סמנכ"ל תפעול Yossi_Shuchmacher

יליד מרץ 1952, נשוי לאיטה ,3 בנות .

בעל תואר .Ph.D בהתנהגות ארגונית, תואר שני Executive MBA   וכן תואר ראשון בעבודה סוציאלית.

20 שנה ניהול משאבי אנוש בחברות ישראליות ורב לאומיות וכן 9 שנים עובד כיועץ ארגוני במגזר העסקי הפרטי והמגזר הממשלתי.

קצין צה"ל במילואים , מזה 10 שנים מתנדב במשטרה בדרגת רב פקד.


חיים אורן – סמנכ”ל שיווק  Chaim_Oren

לחיים אורן יש ניסיון של יותר מ-25 שנה בייעוץ לתאגידים, חברות, וארגונים ללא מטרות רווח בתחומי שיווק, פרסום , מיתוג ופיתוח עסקי בארה”ב, אירופה וישראל. חיים הוא בעל תואר M.B.A במנהל עסקים מבית הספר לעסקים באוניברסיטת העיר ניו יורק, ובעל תואר B.A  במדעי המדינה באוניברסיטת תל אביב.

חיים הוא ממייסדי עמותת “רוח טובה”  , שימש כמנהל שיווק ופרסום בעמותת “מהות החיים” ויזם את הקמת "ערוץ המעורבות" של- YNET

חיים מנהל כיום את חברת אורן גרופ המעניקה שירותי ייעוץ , בשיווק, מיתוג , גיוס כספים ופיתוח שיווקי לחברות ועמותות בארץ ובחו"ל.

 

 

יהודה שיין – יועץ אסטרטגי Yehuda_Shine

יהודה שיין הוא היועץ האסטרטגי לתוכניות ולפרויקטים ב "להיות מנטש".

ב1997 הוא ייסד את תנועת שוויון עכשיו – תנועה חברתית לא פוליטית המקיפה עשרות אלפי בני אדם, חילונים דתיים וחרדים. בין השאר היא מפעילה תנועת נוער ותנועת בוגרים לצעירים אקטיביסטים ואכפתיים שמקדמים חינוך לסובלנות, סולידריות חברתית, שוויון וערכי צדק חברתי.

לפני מספר שנים הוא הקים את ארגון "בחמלה"חרדים מתנדבים למען החיות למניעת צער מבעלי חיים.

יהודה הוא יועץ חינוכי ומפתח תוכניות לימוד לבתי ספר. מפיק תוכניות חינוכיות ופרויקטים שונים עבור חינוך פורמלי ובלתי פורמלי כמו תנועות נוער, מפתח תוכניות מנהיגות והכשרת מדריכים של תנועות נוער.

בין השאר יהודה פועל  כמגשר ופעל רבות להביא את השלום בעיר בית שמש ובמקומות נוספים בין גווני האוכלוסיה השונים. תפיסת עולמו היא "חיה ותן לחיות", הגברת חופש הפרט תוך שמירה על איזונים חברתיים. יהודה הוא יועץ אסטרטגי לחברות ועמותות ומאמן אישי לאנשי מפתח.

יעקב שאשא – סמנכ"ל טכנולוגיה Yakov_Shasha

יעקב שאשא בעל תואר Bachelor of Commerce מי University of Toronto, Canada.  לאחר מעל 33 שנות עבודה ב-IBM הוא עכשיו סמנכ"ל טכנולוגיה של להיות למנטש.

 .

.

.

.

.

.