איך אתם יכולים לעזור

עמותת 'להיות מנטש' זקוקה לכם. אנא תמכו בפרוייקטים שלנו!

בניסוח שלך

שאלנו אנשים רבים מהו לדעתם מנטש – והם אמרו לנו. אנו רוצים לשמוע ממך! אמור לנו: זה יכול להיות תיאור של מישהו, מחשבה כלשהי, רעיון או כמה מילים. מה שחשוב לך.

צפו בסרטון שלנו

חברת מנטש של השנה

 

 תל אביב, 29 אוגוסט 2013. עמותת "להיות מנטש" גאה להכריז על הבחירה של Webydo כתאגיד הנבחר להיות "חברת מנטש של שהשנה" של השנה.  הבחירה מתבססת על המנהיגות הארגונית יוצאת דופן של Webydo המשלבת סובלנות, כבוד ויושר הדדיים, תוך גישור מחסומים תרבותיים והעצמת מיעוטים.  מנהיגותו של Webydo מבטאת את העקרונות של עמותת "להיות מנטש", קבלת החלטות מוסריות במקום העבודה ולצמצום פערים חברתיים על מנת לטפח אחדות בחברה ישראלית.

אודות עמותת "להיות מנטש"

הארגון עוסק ביציקת ערכים חיוביים בחברה הישראלית מתוך אמונה כי ערכים אלה הם המפתח להצלחה אישית וחברתית.  הארגון פועל לחברה אחראית, צודקת, וחברה המבוססת על יושרה, בשיתוף פעולה עם שותפים מכל גווני הקשת החברתיות, פוליטיות ודתיות במגוון רחב של תוכניות.

למידע נוסף – http://beamensch.com/hebrew

אודות Webydo 

 Webydo היא תוכנת ענן מהפכני שמאפשרת למעצבים ליצור ולנהל אתרי אינטרנט עסקיים בפלטפורמות מרובות, ללא צורך בכתיבת קוד.  נוסדה על ידי מעצבים ואנשי מקצוע יצירתיים, Webydo הינה תוכנה המעצימה  מעצבים ברחבי העולם;  ביטול כל המחסומים הטכניים ועזרו למעצבים להתמקד בצד החדשני של יצירת עיצוב אתר.

למידע נוסףhttp://www.webydo.com

מאמר ב FORBES על  WEBYDO